Prohlášení o ochraně osobních dat

Snažíme se zachovat soukromí všech návštěvníků našich webových stránek. Přečtěte si následující zásady ochrany osobních údajů, abyste pochopili, jakým způsobem používáme a chráníme informace, které nám poskytnete.
Neposkytujeme pronájem, prodej nebo sdílení osobních informací o vás s jinými lidmi nebo společnostmi, které nejsou přidruženy.
Můžeme shromáždit vaše jméno, pracovní zařazení, kontaktní informace včetně e-mailové adresy, demografické údaje, jako například PSČ, preference a zájmy, a další informace týkající se průzkumů zákazníků a / nebo nabídek. Tyto informace slouží k pochopení vašich potřeb a poskytnutí lepších služeb a produktů. Propagační e-maily budou zasílány o nových produktech, speciálních nabídkách nebo jiných informacích, které podle vašeho názoru mohou být zajímavé. Navíc můžeme použít poskytnuté informace k přizpůsobení webových stránek vašim zájmům.
Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili, že vaše nákupní zkušenost na našich webových stránkách je bezpečná. Používáme nejsilnější šifrovací techniky Secure Socket Layers (SSL) pro ochranu proti ztrátě, zneužití nebo změně uživatelských informací. Jednoduše přidává zabezpečení do celého toku dat mezi vaším internetovým prohlížečem a naším systémem, což vám dává pocit důvěry v poskytnutí čísla vašeho karet. Kromě toho využíváme prohledávání internetových podvodů k ochraně transakcí platebními kartami.
A když se zaregistrujete na našich webových stránkách, upozorňujeme vás, abyste si vybrali heslo, které je obtížné odhadnout, ale snadné si pamatujete. Prostudujte prosím informace o vašem účtu. Pokud zjistíte jakýkoli stálost ohledně vašeho účtu, kontaktujte nás, probereme vám problém.
Pokud jde o platbu kreditní kartou, získáváme informace o autorizaci kreditní karty přímo od banky vydávající karty k ověření před dokončením jakékoli transakce.
Máte-li jakékoli dotazy ohledně těchto zásad ochrany soukromí, kontaktujte nás prosím e-mailem na našem týmu
zpět