Jak nakupovat

1. Vraťte se 1. Umožňujeme pouze kompletní vrácení peněz za položky, které způsobují problémy. 2. Pokud vrácený balík neobsahuje veškeré příslušenství a součásti, s nimiž byly dodány, náklady na příslušenství a díly budou odečteny z celkové ceny produktu a mohou vyžadovat pouze částečnou náhradu.
3. Pokud z jakéhokoli důvodu potřebujete změnit velikost, barvu nebo vrácení peněz z důvodu "Na rozdíl od", budou náklady na doručení odečteny od celkové ceny produktu.
2. Výměny
Budeme přijímat výměny pro jinou velikost nebo barvu do 30 dnů od data původního odeslání objednávky. Kontaktujte nás s vaším ID objednávky a jeden z našich členů týmu vám pomůže. Chcete-li si vyměnit položky do jiného stylu, musíte vrátit své položky k vrácení peněz (podle zásady pro vrácení) a umístit novou objednávku pro styl, který upřednostňujete.
Před odesláním položek je nutné nás kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.
Nepokryjeme náklady na přepravu za výměny, budete odpovědní za vrácení poštovného a za přepravní a manipulační náklady na zaslání vyměněných zásilek zpátky k vám. Doporučujeme vám přidat sledování a pojištění při odesílání zásilek k nám pro vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.
zpět